· ·

 

Přeloženo z čínštiny znamená:

"Nebeská dokonalost."

 

Snaha o dokonalost, harmonii, eleganci a krásu je  znát ve všech oblastech činnosti společnosti.

 tianDe dává lidem krásu, úspěch, sebevědomí a novou životní filozofii - filozofii harmonie, opírající se o zkušenosti stovky generací.

 

"Tian" - nebe - symbol čistoty a vznešenosti

"De" - je velmi tenká přírodní substance, obsažená ve všech bytostech ve vesmíru, i v lidském těle. Má velký duchovní význam.

 

Společnost tianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující pouze přírodní složky, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských a čínských receptur. Při výrobě jsou používány pouze vysoce kvalitní suroviny, rostliny pěstované v ekologicky čistých oblastech Tibetu, Číny a Altajska, jejich sběr probíhá podle lunárního kalendáře vyškolenými odborníky.

Produkty tianDe jsou kosmeceutika - mají transdermální efekt, díky nanotechnologii procházejí všemi vrstvami pokožky a působí až na úrovni buněk. Kosmeceutika společnosti tianDe patří do nejvyšší kategorie péče o ple.

Společnost  tianDe využívá nové zdroje přírodních antioxidantů, jako je kopřiva, meduňka, heřmánek, maliník, ostružiník atd.

Každý výrobek je unikátním produktem, nejen pro svou nejvyšší kvalitu, ale také cenu, která ho činí nejdostupnějším z toho nejkvalitnějšího, co může současný trh nabídnout.

Výrobky tianDe to je špičková kvalita za ceny, které vás jistě mile překvapí.

Potravinové doplňky, které společnost tianDe nabízí, vycházejí z ověřených a účinných tajných receptů, které jsou schopny vyléčit jakékoliv lidské onemocnění a navrátit lidem mládí a krásu. Tyto výrobky se budou do prodeje uvolňovat postupně během letošního roku. Jejich účinností a schopností harmonizovat lidský organismus budete velmi mile překvapeni.

Každý výrobek funguje komplexně, to znamená, že má příznivý vliv  nejen na tělo, ale také na duši. Také proto vidíte na každém výrobku tianDe duchovní symbol spojení s Bohem a Vesmírem - symbol OM.


Kosmetika z Tibetu:
Dílna zn. tianDe (pdf)
Slovník zn. tianDe (pdf)

KATALOG

http://tiande.ru/index.php?r=site/online&catalog=cz

 

 


 

Vítejte ve světě tianDe,

ve světě krásy, dokonalosti, čistoty a harmonie, 

ve světě neomezených možností!

 

Proč  tianDe?

 

1. Rychle se rozvíjející společnost krásy a zdraví. Cílem společnosti není jen obchod, kariéra a peníze. Přinášíme zdraví a krásu zákazníkům, kteří používají naše produkty a úspěch těm, kteří pracují v našem týmu.

.

Co k tomu potřebujete?

·        www.tiande.ru

·        vlajka Cs 

·        REGISTRACE 

·        potvrdit, že přijímáte registrační podmínky 

·        vyplnit formulář 

·        registrační číslo sponzora je:  5249577 = RK Studio.

Rádi Vám necháme vyzkoušet produkty tianDe, před jejich zakoupením. Po registraci můžete nakupovat v pěti skladech v ČR. Nebo si řekněte o sepsání registrace u nás ve studiu a my Vám rádi pomůžeme a poradíme.

 

U nás ve studiu máte možnost vyzkoušet veškeré výrobky zn. tianDe a poté se rozhodnout co dál, zda se registrujete - ano, či ne. 

Rozhodnutí je zcela jen na Vás.

 

3. Vysoká kvalita produktů. Produkty se liší od konkurence několikanásobně vyšším obsahem účinných látek a také použitými účinnými látkami. Tyto produkty nemají ve světě konkurenci.

4. Receptury jsou založeny na starověkých znalostech tibetské a čínské medicíny, osvědčené účinným používáním po celá staletí. Všechny recepty vycházejí z maximálního obsahu účinných přírodních složek.

5. Všechny produkty jsou za naprosto úžasné ceny.

6. Perfektní servis, pravidelné propagační a slevové akce.

7. Vysoké prodejní marže.

8. Originální plán odměňování společnosti tianDe, umožňující jak drobný přivýdělek, tak dosažení velmi zajímavých příjmů a finanční nezávislosti.

9. Můžete si třeba jen občas nakoupit se slevou pro sebe,  nebo si vytvořit zajímavý příjem podle svých představ.

Nikdy předtím nebyla cesta ke štěstí, mládí a kráse tak jednoduchá. Tady a teď můžeme využít všechny výhody.

 

V České a Slovenské republice jsme od podzimu 2011 a připojit se může každý, koho tianDe oslovuje, stejně tak, jako oslovilo nás.

Rádi vás přivítáme v našem obchodním týmu.

 

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=EWnCmhRERiY

 

 

Novinky

Pozvánka - klikněte.

Abonentní karta - klikněte.

Vánoční poukaz - klikněte.

Dárkový poukaz - klikněte.

Dárkový poukaz - klikněte.

Dárkové poukazy vyplníme na provozovně dle vašeho výběru.


Již brzy!

Připravujeme pro vás:
  • INFRASAUNU
  • VÍŘIVKU