Produkty

· ·

·         Zdraví a krása - z naší nabídky tělové kosmetiky můžete vybírat pouze kvalitní produkty, které Vám v řešení problému pomohou. Tělová kosmetika je bohatá na vzácné rostlinné oleje a bioaktivní látky, které jsou v souladu s lidskou pokožkou.

·         Zdraví a krása - z nabídky pleťové kosmetiky si vybere každý podle potřeb své pleti a každý, kdo hledá účinnou kosmetiku za přijatelnou cenu. Najdete zde bohatou nabídku krémů na vrásky, krémy na suchou, citlivou, mastnou, aknózní či jinak narušenou pleť.


Naše produkty řeší :
strie, popraskané žilky, úbytek vody v těle, celulitidu, podkožní tuky, vrásky, akné, záněty, bolesti a další….


Kosmetika z Tibetu:
Dílna zn. tianDe (pdf)
Slovník zn. tianDe (pdf)Oblíbené produkty našich klientů:

Collagen - zpevňující anticelulitidní gel. Aktivně bojuje proti celulitidě a vzniku tukových deposit, zvyšuje mikrocilkulace a normalizuje lymfatický tok, formuje štíhlou postavu. Odvádí tuky a toxiny, odstraňuje otoky, přidává pokožce pružnost a hladkost.
Fytonáplast - má výrazné protibolestivé, protizánětlivé a protiotokové účinky, zlepšuje krevní oběh. Pro odstranění bolesti při podvrknutí a zánětu svalů. Při svalové slabosti, zánětu svalů (myositis, myalgie). Při dně, artritidě, osteochondróze, revmatismu. Při redikulitidách (zánět míšního kořene).
Krémy - ruce, nohy. Efektivní hydratace a výživa. Regenerace hrubé kůže. Vyhlazení úrazů a trhlin. Odstranění plísně. Brání drobným kožním infekcím, dezinfikuje, odstraňuje nepříjemný zápach, potivost. Změkčuje otlačeniny a mozoly. Působí proti plísním. Léčí a obnovuje pokožku. Zklidňuje a zjemňuje.
Kosmetická tělová náplast - zdravé klouby. Má protizánětlivé účinky, stimuluje výměnné procesy v kloubní dutině, zvyšuje rozsah pohybu v kloubech, odstraňuje bolestivý syndrom. Všechny náplasti fungují nejefektivněji při nalepování na místo bolesti odpovídajícímu akupunkturní body.
Pevná prsa - model UP - modelace, zpevnění. Extrakt z thajského hedvábí stimuluje tvorbu vlastního kolagenu v buňkách mléčné žlázy. Intenzivně obnovuje tvorbu prsů, dodává pleti dekoltu pružnost. Redukuje strie a pokleslou kůži.
Slaviton - krásné a zdravé nohy. Napomáhá zpevnění cévních stěn. Zlepšuje mikrocirkulaci krve. Odstraňuje únavu a otoky nohou. Vrací nohám zdravý pocit lehkosti.
Šampón Aloe vera - pro objem a sílu. Zajišťuje vynikající péči o slabé a tenké vlasy. Dává jim objem a pevnost.
Talasso - lázeň nohou. Léčí a zabraňuje vzniku plísní nohou. Odstraňuje otoky a pocit těžkých nohou. Dezinfikuje, léčí nachlazení.
SPA - sůl. Olej s chilli papriček nemilosrdně spaluje tuk, normalizuje vodní výměnu na buněčné úrovni, zlepšuje krevní objem a lymfatický tok.
Celulitida s extraktem tachua. Zformujte si postavu podle svých snů. Přípravek pro účinný boj s projevy celulitidy a nadbytečným objemem. Má velmi komfortní masážní texturu. Obzvláště efektivní v kombinaci se zabalováním.
Fytonáplasti - snižují záněty a bolesti kloubů, zabraňují zničení kloubní chrupavky, zlepšuje propustnost cév mají výrazné protibolestivé, protizánětlivé a protiotokové účinky, zlepšují místní krevní oběh.

Novinky

Pozvánka - klikněte.

Abonentní karta - klikněte.

Dárkový poukaz - klikněte.

Dárkový poukaz - klikněte.

Dárkové poukazy vyplníme na provozovně dle vašeho výběru.  • ROLLETIC - JIŽ V PROVOZU!
  • ROLLETIC - JIŽ V PROVOZU!